Залужний зустрівся з Остіном та Каволі: домовилися посилити спроможності ЗСУ на полі бою

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

20 листопада Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про важливий візит в Україну Міністра оборони США Ллойда Остіна та Верховного головнокомандувача Обʼєднаних Збройних Сил НАТО в Європі, командувача Збройних Сил США в Європі генерала Крістофера Каволі.

Залужний поінформував, що спільно з начальником Генштабу Сергієм Шапталою та міністром оборони Рустемомо Умєровим взяли участь у перемовинах з американськими партнерами.

Під час зустрічі український генерал доповів про ситуацію на фронті. Також сторони детально обговорили спільні плани у короткій, середній та довгостроковій перспективах.

Окремо зупинилися на потребах та технологічних рішеннях, які посилять наші спроможності на полі бою. Продовжуємо працювати на засадах відкритості та максимальної довіри, — зазначив Головнокомандувач ЗСУ.

Залужний висловив вдячність партнерам та всьому американському народові за допомогу і підтримку України в боротьбі з російською агресією.

Зауважимо, 20 листопада в Україну приїхав міністр оборони США Ллойд Остін. Він поширив фото зі столичного вокзалу та запевнив у довготривалій підтримці Києва.

На Запорізькому напрямку прикордонник на псевдо “Бриз” за допомогою антидронової рушниці знешкодив три російські FPV-дрони.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.