Кейт Міддлтон виписали з лікарні після операції

Джерело: BBC

Принцесу Уельську Кейт Міддлтон у понеділок виписали з лікарні – майже через два тижні після операції на черевній порожнині.

“Принцеса Уельська повернулась додому у Віндзор для продовження відновлення після операції”, – йдеться у заяві Кенсінгтонського палацу.

Зазначається, що Міддлтон відвезли із клініки у Лондоні без жодної появи на публіці. Точний характер проведеної операції не розголошується, утім, очікується, що принцесі потрібно буде декілька місяців на відновлення.

Нагадаємо, що принцесу Уельську Кейт Міддлтон у вівторок, 16 січня, було ушпиталено для проведення планової операції на черевній порожнині.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.