Кейт Міддлтон завершила курс хімієтерапії

Джерело: The Prince and Princess of Wales

Принцеса Уельська повідомила, що завершила курс профілактичної хімієтерапії.

У своєму повідомленні Кейт розповіла, що цьогоріч проведе кілька публічних заходів, але попередила, що її шлях до повного виздоровлення ще не завершено і він буде довгим, адже її мета – повністю вилікувати рак.

“Оскільки літо звершується, я не можу передати, яке це полегшення – нарешті завершити курс хімієтерапії”, – сказала принцеса.

Вона зауважила, що останні дев’ять місяців були надзвичайно важкими для її сім’ї, оскільки звичене життя змінилось в один момент.

“Шлях раку важкий, страшний та непередбачуваний для всіх, насамперед для найближчих”, – сказала принцеса.

Вона додала, що за цей час разом з чоловіком принцом Вільямом вони почали думати про необхідність дякувати за прості, однак важливі життєві речі,

“Просто любити і бути тим, кого люблять”, – пояснила Кейт.

Зараз, за словами принцеси, вона зосереджена на тому, аби уникнути раку.

“Хоча я закінчила хімієтерапію, мій шлях до зцілення та повного одужання довгий і я повинна сприймати кожен таким, яким він є. Попри все, що було раніше, я починаю нову фазу виздоровлення з новим почуттям надії та вдячності за життя. Усім тим, хто продовжує свою власну подорож раком, я залишаюся з вами, пліч-о-пліч, рукою З темряви може вийти світло, тож нехай це світло світить яскраво”, – наголосила Кейт.

У січні 42-річній Кейт провели операцію на черевній порожнині. Відтоді герцогиня майже не з’являлась на публіці, а після занепокоєння суспільства у березні повідомила, що хворіє на рак.

Варто зауважити, що досі невідомо, який тип онкології та якої стадії виявили у Кейт Міддлтон. Все, про що повідомив Кенсінгтонський палац – що принцеса почала курс профілактичної хімієтерапії у лютому.

Після березневого відеоповідомлення про рак, Кейт з’явилась на публіці лише у червні, на щорічному військовому параді до дня народження короля Чарльза III. Згодом її помітили на Вімблдонському тенісному турнірі.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.

1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.