Кіберфахівці отримали документацію ворожих ракет
Джерело: Центр національного спротиву
Завдяки активістам “Кібер Спротиву” Сили Оборони отримали документацію російських ракет, зокрема “Спеціального Технічного Центру” та “Дубненського Машинобудівного заводу”, де виготовляють зброю.
- Фото: ЦНС
- Фото: ЦНС
“Операція тривала понад рік, й тепер в розпорядженні відповідних органів є дані для блокування фірм-прокладок та розширення санкцій, адже РФ не здатна виготовляти сучасні ракети самостійно через технологічну відсталість”, – зазначають в ЦНС.
В Центрі спротиву зазначають, що завдяки отриманій інформації зірвані плани ворога зі знищення енергетичної інфраструктури та збережені життя українців.
Також наголосили, що кожне підприємство, продукцію якого використовували російські окупанти для виробництва зброї, буде відоме загалу.
- Хакери з групи “Кібер спротив” отримали доступ до пошти російського військового, відповідального за атаку БпЛА по Нікопольському заводу феросплавів.
- Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm отримала унікальну внутрішню документацію та доступи до програмного забезпечення, котрі використовують російські військові пропагандисти, від українських хакерів групи “Кібер спротив”, яким вдалося зламати департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони РФ.
- Українським хакерам з команди “Кіберспротив” вдалося зламати поштові листування, у яких містилася документація російського ТОВ “Спеціальний Технологічний Центр” з подробицями процесу закупівлі росіянами іноземного комплектування для виробництва зброї та техніки в обхід західних санкцій.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.