Кіберфахівці отримали документацію ворожих ракет

Джерело: Центр національного спротиву

Завдяки активістам “Кібер Спротиву” Сили Оборони отримали документацію російських ракет, зокрема “Спеціального Технічного Центру” та “Дубненського Машинобудівного заводу”, де виготовляють зброю.

“Операція тривала понад рік, й тепер в розпорядженні відповідних органів є дані для блокування фірм-прокладок та розширення санкцій, адже РФ не здатна виготовляти сучасні ракети самостійно через технологічну відсталість”, – зазначають в ЦНС.

В Центрі спротиву зазначають, що завдяки отриманій інформації зірвані плани ворога зі знищення енергетичної інфраструктури та збережені життя українців. 

Також наголосили, що кожне підприємство, продукцію якого використовували російські окупанти для виробництва зброї, буде відоме загалу.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.