Кількість поранених у Дніпрі зросла до 34

Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

У Дніпрі продовжує зростати кількість постраждалих унаслідок ранкової ракетно-дронової атаки РФ.

За останніми даними, поранень зазнали 34 особи. Третину постраждалих госпіталізовано, двоє з них у важкому стані. кількість загиблих не змінилась – чотири особи.

“У людей здебільшого осколкові поранення та різані рани. Забої та переломи”, – повідомив Лисак.

Додамо, що вранці 3 липня російські окупанти “шахедами” та ракетами атакували Дніпро.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.