Кількість постраждалих внаслідок удару по гіпермаркету Харкова збільшилась до 35

Джерело: міський голова Ігор Терехов

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Раніше також повідомляли про чотирьох зниклих безвісти.

Ліквідація пожежі триває.

Фото: ДСНС України

Фото: ДСНС України

Міський голова ІгорТерехов о 16:01 повідомив про приліт у спальному районі міста, попередньо відомо про влучання в будівельний гіпермаркет.

“Маємо велику кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торговельному центру, де знаходилося багато людей – це чистий тероризм”, – написав Терехов.

За отриманою інформацією, у будівлі перебувало понад 200 людей.

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов заявив, що ворог атакував КАБами.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.