Кім Кардаш’ян стала амбасадоркою Balenciaga

Джерело: Balenciaga

Модний дім Balenciaga назвав американську модель Кім Кардаш’ян своєю новою офіційною амбасадоркою.

Протягом багатьох років Кардаш’ян була моделлю на показах Balenciaga, знімалася в рекламних кампейнах, а також стала супутницею креативного директора Демни Гвасалія на Met Gala 2021 у вбранні його авторства.

Зазначається, що Кардаш’ян приєдналася до “сім’ї амбасадорів дому, серед яких є Ніколь Кідман, Мішель Єо, Ізабель Юппер і Кріта Амнуайдечкорна”.

“Уже кілька років поспіль дизайни Balenciaga є частиною моїх образів. Цей історичний модний дім поєднує в собі сучасність, майстерність й інноваційний підхід до дизайну під керівництвом Демни. Для мене ці довготривалі відносини побудовані на взаємній довірі й прагненні робити те, що правильно”, – прокоментувала своє призначення модель.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.