Кім Кардашьян стала людиною року за версією GQ

Джерело: CNN

Американську телевізійну зірку та модель Кім Кардаш’ян назвали однією із людей року за версією GQ.

Відомо, що її бренд одягу SKIMS запустив чоловічу лінію нижньої білизни й співпрацює з Національною баскетбольною асоціацією.

Кім в інтерв’ю зі своєю мамою Кріс Дженнер і сестрами Кортні та Хлої обговорили тему її бізнесу SKIMS, сім’ї та її покійного батька Роберта Кардашьяна.

Вона також обговорювала своє розлучення з Каньє Вестом й зазначила, що в кінцевому підсумку хоче, щоб їхніх чотирьох дітей “любили і чули”.

“Ви хочете бути чутливими, тому що вони просто діти, і це важко пережити незалежно від віку. Ви повинні бути впевнені, що досягаєте лише того рівня, який вони можуть зрозуміти. Показувати вразливу сторону – це нормально. Ви ніколи не переходите на негативну сторону”, – сказала модель.

Останній випуск GQ виходить 28 листопада.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.