КНДР може здійснити низку кібератак під час президентських виборів у США – Bloomberg

Джерело: Bloomberg із посиланням на заяву Розвідувального агентства Південної Кореї

Північна Корея може розпочати військові та кіберпровокації для підвищення свого авторитету під час виборів у США та Південній Кореї.

За даними розвідки, впродовж останніх місяців КНДР призначила на ключові посади учасників попередніх провокацій.

Це свідчить про те, що Пхеньян намагатиметься привернути увагу до своєї військової могутності, оскільки в наступному році у Південній Кореї відбудуться парламентські вибори, а у США – президентські.

“Враховуючи попередню поведінку Північної Кореї та рівень її нещодавніх загроз проти Південної Кореї, ми докладаємо усіх зусиль для встановлення раннього попередження та готовності разом із відповідними міністерствами, оскільки провокації з боку Пхеньяна очікуються на початку року”, – йдеться у заяві.

Астрономи виявили три раніше невідомі супутники навколо Урана і Нептуна – найвіддаленіших планет нашої Сонячної системи.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.