Колумбійський суд визнав, що пісня Karol G і J Balvin сексуалізує неповнолітніх

Джерело: AP
Високий суд Колумбії постановив, що пісня “+57”, записана торік музикантами J Balvin і Karol G, порушує права дітей, оскільки її текст сексуалізує неповнолітніх.
Суд зобов’язав Karol G, J Balvin та інших співаків, які брали участь у записі пісні “+57”, утримуватися від публікації музики, яка порушує права дітей і підлітків.
“Сексуалізація неповнолітніх перетворює їх на об’єкти бажання та наражає їх на ризики, які можуть вплинути на їхній розвиток”, – йдеться у висновку суду.
Як розповіли у виданні, пісня викликала суперечки в Колумбії одразу після прем’єри в листопаді 2024 року. Організації, які захищають права дітей, закликали видалити трек. Музичні критики також негативно оцінили пісню, а іспаномовний сайт Rolling Stone назвав її “катастрофою”.
Пісня, названа на честь телефонного коду Колумбії, розповідає про молоду жінку, яка ходить на вечірку, “попри те, що у неї є господар”. “Жінка, яка була гарячою мамою з 14 років”, заходить на дискотеку і починає пити алкоголь”, – йдеться в тексті пісні.
Торік Karol G перепросила за пісню у своєму обліковому записі в Instagram, зазначивши, що слова були “вирвані з контексту”. Але вона додала, що усвідомила, що їй “ще багато чому вчитися”.
J Balvin також приніс вибачення.
Після критики пісні на YouTube була опублікована нова версія треку “+57”, у тексті якої згадується жінка, яка була “гарячою мамою з 18 років”.
- Американський співак Кріс Браун подав позов на 500 млн доларів проти компанії Warner Bros. через звинувачення у сексуальному насильстві в їхньому документальному фільмі.
Американська компанія Tesla опублікувала фінансовий звіт за другий квартал 2025 року. Згідно з оприлюдненими даними, автовиробник відзначив погіршення фінансових показників.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Париж офіційно визнає державу Палестину у вересні, під час сесії Генеральної Асамблеї ООН.
Станом на вечір 24 липня користувачі по всьому світу зафіксували значні збої у роботі супутникового зв’язку Starlink.