Колумбійський суд визнав, що пісня Karol G і J Balvin сексуалізує неповнолітніх

Джерело: AP

Високий суд Колумбії постановив, що пісня “+57”, записана торік музикантами J Balvin і Karol G, порушує права дітей, оскільки її текст сексуалізує неповнолітніх.

Суд зобов’язав Karol G, J Balvin та інших співаків, які брали участь у записі пісні “+57”, утримуватися від публікації музики, яка порушує права дітей і підлітків.

“Сексуалізація неповнолітніх перетворює їх на об’єкти бажання та наражає їх на ризики, які можуть вплинути на їхній розвиток”, – йдеться у висновку суду.

Як розповіли у виданні, пісня викликала суперечки в Колумбії одразу після прем’єри в листопаді 2024 року. Організації, які захищають права дітей, закликали видалити трек. Музичні критики також негативно оцінили пісню, а іспаномовний сайт Rolling Stone назвав її “катастрофою”.

Пісня, названа на честь телефонного коду Колумбії, розповідає про молоду жінку, яка ходить на вечірку, “попри те, що у неї є господар”. “Жінка, яка була гарячою мамою з 14 років”, заходить на дискотеку і починає пити алкоголь”, – йдеться в тексті пісні.

Торік Karol G перепросила за пісню у своєму обліковому записі в Instagram, зазначивши, що слова були “вирвані з контексту”. Але вона додала, що усвідомила, що їй “ще багато чому вчитися”.

J Balvin також приніс вибачення.

Після критики пісні на YouTube була опублікована нова версія треку “+57”, у тексті якої згадується жінка, яка була “гарячою мамою з 18 років”.

Спецпосланець США Стів Віткофф повідомив, що Дональд Трамп “висунув ультиматум” щодо мирних переговорів Україні та Росії ще до заяв про зустріч у Туреччині.

Європейський Союз готується встановити контроль за рухом капіталу та запровадити мита проти Росії у випадку, якщо Угорщина заблокує продовження антиросійських санкцій.

СБУ затримала агента російського ГРУ, який готував “GPS-маячок” для ворожої атаки по лініях електропередач Рівненської АЕС, які живлять Київ та Київську область.

Компанія Google вперше за майже десять років оновила свій логотип у формі літери “G”.

Незадовго до початку 75-го Каннського кінофестивалю оновлено дрес-код для відвідувачів заходу, який забороняє оголеність та об’ємні наряди.