«Коли на це був час?»: Безугла сумнівається, що Залужний мав час на написання дисертації
Джерело: Мар’яна Безугла в Facebook
Заступниця голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла засумнівалась, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в умовах війни мав час на написання наукових статей та дисертації.
Вона також зазначила Залужний пише дисертацію в Національному університеті “Одеська юридична академія”, де президентом є екснардеп Сергій Ківалов.
“Дисертація у Ківалова писалась саме під час повномасштабного вторгнення, всі наукові статті 2022-2023. Коли на це був час? Чому у нього???? Який має нагороди від Путіна і Медведєва, зокрема, Медаль Пушкіна за великий внесок у збереження та популяризацію російської мови та культури за кордоном. Він не відмовився від жодної нагороди”, – зазначила Безугла.
Вона також повідомила, що подала звернення в СБУ на Сергія Ківалова та зазначила, що “не розуміла зокрема, чому Одеський ТЦК СП перепощує в мережах цю “тварину” і повно заходів з військовими”.
“Але мої застереження не тільки проігнорували, але зараз вже офіційно на сайті інформація, що планується захист найближчим часом! Мало того, захист Валерія Федоровича планується на тему боротьби з ухилянтами, подивіться на сайті, там є тематика публікацій”.
Тема дисертації головнокомандувача засекречена.
“Дисертація на спеціальну тему, становить державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку”, – йдеться на сайті інформаційної системи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Наукові публікації претендента на тему дисертації, які перераховано в картці Залужного на сайті Нацагентства, стосуються переважно дисципліни в армії та дисциплінарної відповідальності військовослужбовців.
У наукових роботах Залужний підписаний як аспірант кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби.
- Стаття Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного про характер війни в Україні демонструє його міркування щодо змін, які повинна здійснити Україна, щоб подолати нинішню “позиційну” стадію війни.
- Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний наголосив, що загроза переходу до позиційної війни — це серйозний виклик для України. Генерал пояснив, що затягування вигідне противнику, оскільки надасть йому можливість відновлювати та нарощувати свій воєнний потенціал.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.
У Павлограді російські окупанти знищили базу Медичного Добровольчого Батальйону “Госпітальєри”. Про це повідомила засновниця батальйону, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” та медикиня-доброволиця Яна Зінкевич. Вона також оголосила про збір коштів для створення нової бази батальйону.
24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.
Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.
Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.