Колишній фінансист Трампа визнав себе винним у лжесвідченні на його користь

Джерело: Тhe New York Times

Колишній довірений фінансист Дональда Трампа Аллен Вайссельберг у суді Нью-Йорка визнав себе винним у лжесвідченні на користь експрезидента.

За даними видання, Вайссельберг, попри тиск з боку прокуратури, не погоджувався свідчити проти Трампа, утім, зрештою уклав угоду з окружним прокурором Мангеттена Елвіном Бреггом про визнання своєї вини.

Він заявив у суді, що брехав під присягою Генеральній прокуратурі Нью-Йорка, коли та розслідувала шахрайство Трампа.

Як відомо, генпрокурорка Летісія Джеймс подала до суду на експрезидента у 2022 році, звинувативши його в завищенні вартості своїх статків для отримання дешевих кредитів та інших преференцій.

Нещодавно суд наклав на експрезидента штраф у розмірі понад 450 млн доларів (з урахуванням відсотків). Вайссельберга, який також виступав відповідачем у справі, оштрафовано на 1 млн доларів (плюс відсотки) і назавжди позбавлено права обіймати фінансові посади в будь-якій нью-йоркській компанії.

Покарання для 76-річного Вайссельберга суд призначить 10 квітня. Прокуратура просить для нього позбавлення волі на 5 місяців з огляду на його вік.

У 2022 році фінансист визнав себе винним у справі про податкове шахрайство, за яке був засуджений до п’яти місяців ув’язнення, з яких відсидів майже 100 днів і був звільнений за хорошу поведінку.

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.

У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.

Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.