Колишнього дизайнера Disney засудили до 25 років тюрми за співучасть у зґвалтуванні
Джерело: BFM
Колишнього графічного дизайнера Disney Бухалема Бучібу засудили до 25 років ув’язнення за співучасть у зґвалтуванні та сексуальному насильстві над кількома сотнями філіппінських дівчат.
В суді Парижа після більш ніж шестигодинного обговорення суд присяжних визнав Бучібу винним у співучасті в зґвалтуванні та сексуальному насильстві над неповнолітніми.
Його також визнали винним у причетності до торгівлі неповнолітніми та регулярному перегляді дитячої порнографії в Інтернеті.
Паризький суд присяжних також постановив 20-річний соціально-судовий контроль, зобов’язання виплатити компенсацію цивільним сторонам і остаточну заборону на виконання професії з неповнолітніми.
“Я усвідомлюю все, що зробив, і прошу вибачення у жертв”, – сказав Бучібу.
59-річного чоловіка судили за те, що у період з 2012 по 2021 рік він платив філіппінським жінкам за зґвалтування та сексуальне насильство над маленькими філіппінськими дівчатками у віці від п’яти до 10 років.
Під час допиту обвинувачений спонтанно визнав себе винним у “всіх інкримінованих фактах” і підкреслив “переваги в’язниці” на своєму шляху спокути.
- Репера Шона Комбза, відомого як P. Diddy, звинувачують у сексуальному насильстві над 10-річним хлопцем та 17-річною дівчиною у новому судовому процесі.
- 26-річного мешканця Північної Ірландії Александра Маккартні засудили до довічного ув’язнення з мінімальним терміном у 20 років за жорстоке сексуальне насилля щодо дітей в інтернеті та ненавмисне вбивство 12-річної дівчинки.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.