Колишнього дизайнера Disney засудили до 25 років тюрми за співучасть у зґвалтуванні

Джерело: BFM

Колишнього графічного дизайнера Disney Бухалема Бучібу засудили до 25 років ув’язнення за співучасть у зґвалтуванні та сексуальному насильстві над кількома сотнями філіппінських дівчат.

В суді Парижа після більш ніж шестигодинного обговорення суд присяжних визнав Бучібу винним у співучасті в зґвалтуванні та сексуальному насильстві над неповнолітніми.

Його також визнали винним у причетності до торгівлі неповнолітніми та регулярному перегляді дитячої порнографії в Інтернеті.

Паризький суд присяжних також постановив 20-річний соціально-судовий контроль, зобов’язання виплатити компенсацію цивільним сторонам і остаточну заборону на виконання професії з неповнолітніми.

“Я усвідомлюю все, що зробив, і прошу вибачення у жертв”, – сказав Бучібу.

59-річного чоловіка судили за те, що у період з 2012 по 2021 рік він платив філіппінським жінкам за зґвалтування та сексуальне насильство над маленькими філіппінськими дівчатками у віці від п’яти до 10 років. 

Під час допиту обвинувачений спонтанно визнав себе винним у “всіх інкримінованих фактах” і підкреслив “переваги в’язниці” на своєму шляху спокути.

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.

Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.

Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.