Комаров став знову робити випуски «Світу навиворіт» російською мовою
Джерело: Костянтин Анохін, “Антоніна” (проєкт “Детектор медіа”)
Продюсер каналу “Історія без міфів” Костянтин Анохін, який нині служить у війську, звернув увагу на те, що телеведучий і журналіст Дмитро Комаров став знову випускати відео російською мовою.
У Дмитра Комарова є два ютуб-канали: “Мир наизнанку” (створений у 2010 році) і “Світ навиворіт” (створений у 2019 році).
Як вказує журналістка Лєна Чичеріна, Комаров доволі довго переходив з російської на українську мову. Навіть репортаж з деокупованої Київщини робив російською.
У 2022 році Дмитро випустив продовження проєкту “Світ навиворіт. Мандруй Україною”, який озвучували українською.
Наприкінці 2023 року телеведучий запустив проєкт “Світ навиворіт. Україна”, який був українською в оригіналі. Після цього він зробив українською цикл програм із назвою “Рік”, який критикували за відбілювання влади.
На каналі “Мир наизнанку” теж продовжували виходити ці відео — російську озвучку там накладали на український оригінал. 11 місяців на каналі взагалі нічого не викладали. Однак, впродовж останнього часу з’явилось 3 програми з нового сезону “Світу навиворіт. Україна” з російською озвучкою.
“Ситуація, звісно, суперечлива. М’яко кажучи. І не рідкісна. Безліч медійників продовжують робити контент російською та спільно з росіянами. Для впливу на, прости господи, країни есенге. Доцільність і якість такого впливу доволі дискусійна. Тим паче, що нерідко йдеться не про вплив, а про банальний збір переглядів. Хоча варто сказати, що на каналі “Мир наизнанку” в Комарова хоч і в рази більше підписників (понад 4 мільйони) проти більш нового “Світу навиворіт” (751 тисяча), але переглядів значно менше”, – пише Чиченіна.
- Український телеведучий та журналіст Дмитро Комаров підтвердив розлучення з журналісткою Олександрою Кучеренко. Про це автор програми “Світ навиворіт” повідомив у своєму дописі у Facebook, зазначивши, що спільно прийняли це рішення з повагою одне до одного.
Російська служба “Радіо Свобода” з 15 квітня зупинила мовлення в середньохвильовому діапазоні 1386 кГц. У медіа не уточнили тривалість зупинення трансляції.
Європейський Союз попередив президента Сербії Александара Вучича, що його участь у параді 9 травня в Москві може поставити хрест на євроінтеграційних прагненнях країни.
15 квітня Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проєкт закону “Про внесення зміни до частини першої статті 16 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” щодо проведення перевірок з питань вчинення мобінгу (цькування)”.
Попри заявлену мету скоротити торговельний дефіцит США, президент Дональд Трамп фактично знищує одну з найбільш конкурентоспроможних експортних галузей країни — вищу освіту.
15 квітня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проект закону щодо пенсійного забезпечення працівників прокуратури.