Комбат 3 ОШБр Кухарчук: «Існує дві моделі імовірної перемоги. Перша – військова. Друга – бл#дська»

Дмитро Кухарчук
Командир 2-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр

Джерело: Telegram-канал “Той самий Кухарчук“.

Чому так відбувається? Через концептуально хибний підхід до розуміння природи війни.

Існує дві моделі імовірної перемоги. Перша – військова. Друга – бл#дська.

Перша передбачає включення усієї Держави в процес перемоги. Це означає визнання війну війною, роботу усього державного і приватного секторів на Збройні сили, тотальну мобілізацію усього, а не лише сільського населення, і відсутність політичного забарвлення у будь-якій діяльності органів влади.

Це важкий шлях, де кожному доведеться покинути зону комфорту, але в результаті спільними зусиллями зробити прорив у ВПК і в остаточному випадку перемогти. 

Друга передбачає створення інформаційного простору, де все за#бісь, де годують обіцянками що війна от-от закінчиться, де мобілізують лише добровольців або тих, хто не може відкупитися, де в українських містах і не видно, що є війна, де хтось сподівається на допомогу Заходу, і де “у кожного свій фронт” – інформаційний, музичний, комунальний, енергетичний, економічний і так до нескінченності. Так набагато зручніше відчувати себе частиною “перемоги”.

Але чи буде в такому випадку перемога? Хоча навіщо вам задавати собі це питання…, пийте заспокійливе у вигляді заяв про “вжескорозвільненийкрим”, ходіть на роботу, куріть кальян, донатьте по 1000 гривень на місяць і продовжуйте жити за принципом “якось воно буде”. 

Від себе скажу, що, за моїми розрахунками, війна триватиме ще не менше пʼяти років, і якщо діятиме бл#дська модель – велике питання, за яким сценарієм. 

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.