Комітет з питань регламенту у ВР одностайно підтримав відсторонення Безуглої

Джерело: нардеп Ярослав Железняк

Комітет з питань регламенту у Верховній Раді України розглянув та підтримав постанову про відкликання народної депутатки Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань безпеки та оборони.

За словами народного дупутата Я. Железняка, рішення прийнято одностайно. Далі постанову розглянуть на засіданні Верховної Ради.

Фото: Железняк

Фото: Железняк

“Відповідно вже 10 січня парламент може розглянути постанову”, – зазначив нардеп.

Водночас Железняк звернув увагу, що у висновку профільного комітету вказано, що Безугла нині залишається членом Комітету.

Нагадаємо, 6 січня у Верховній раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання нардепки Мар’яни Безуглої (“Слуга народу”) з посади заступниці голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Що передувало?

5 січня стало відомо, що парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціює відкликання народної депутатки Мар’яни Безуглої (“Слуга народу”) з посади заступниці голови цього комітету.

На ініціативу членів комітету відреагувала і сама Безугла, яка наголосила, що “це лише рекомендація від комітету”, і що її можуть звільнити лише у випадку, якщо за це проголосує парламент.

Вона також додала, що це все було зроблено “максимально підступно”.

Іспанська Цивільна гвардія 20 липня затримала трьох людей за підозрою в кібератаках на державні установи та стратегічні сектори Іспанії та НАТО.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.