Компанія Amundi заявила, що економіка Росії зростатиме «втричі швидше», попри санкції

Джерело: The Guardian

Найбільша в Європі компанія з управління активами Amundi заявила, що у 2024 році російська економіка зросте втричі швидше, ніж економіка єврозони, підкресливши неефективність санкцій.

Amundi очікує, що валовий внутрішній продукт (ВВП) Росії зросте на 1,5% у 2024 році та на 2% у 2025 році порівняно з 0,5% та 1,2% для єврозони. 

“Це означає, що Сполучені Штати, Європа, Японія, Австралія – основні розвинені країни – не в змозі ефективно накласти санкції на країну. Ось що це означає. Ми можемо шкодувати про це, але це реальність”, – сказав ІТ-директор Amundi Вінсент Мортьє.

За його словами, вплив санкцій був помітний у вигляді заморожування активів певної кількості людей, але не стільки на російський імпорт та експорт.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.