Компанія Boeing розширює виробництво у Китаї

Джерело: Xinhua

Boeing, одна з головних авіабудівничих компаній у світі, запустила третю фазу проєкту розширення виробництва авіаційних деталей та комплектуючих на своєму заводі у місті Тяньцзінь (Китай), що призведе до подвоєння його потужностей.

Розширення виробництва на заводі в Тяньцзіні, який є першим спільним підприємством Boeing у Китаї, розпочалося у 2019 році.

Очікується, що нові цехи площею близько 58 000 квадратних метрів збільшать виробничі потужності заводу удвічі і дозволять виконувати роботи зі складання висококласних та складних деталей.

«Boeing гордиться партнерством, яке ми розвивали з Китаєм протягом понад півстоліття», – зазначив віцепрезидент компанії та керівник Boeing Global Брендан Нельсон.

Він також підкреслив, що компанія має намір залишатися в Китаї наступні 50 років і продовжувати співпрацювати з китайськими партнерами у широкому спектрі сфер, включаючи виробництво композитних матеріалів, наукові дослідження, розробку та навчання персоналу.

Компанія Boeing Tianjin Composites Co., заснована у 1999 році, є найбільшою виробничою базою композитних матеріалів у ланцюжку поставок Boeing у Китаї та постачає продукцію для всіх моделей літаків компанії.

Перша партія літаків Boeing 707 була доставлена до Китаю в 1973 році. З того часу компанія Boeing поставила китайським клієнтам понад 2000 авіалітаків, а вироблені в Китаї деталі та комплектуючі використовуються на понад 10 тисячах літаків Boeing.

  • Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

У Південній Кореї повідомили, що Росія відправила КНДР в обмін на солдатів для продовження війни проти України.

Дональд Трамп визначився з новою кандидаткою на посаду генпрокурора США після того, як його попередній кандидат Метт Гетц відмовився від пропозиції.

Триває 1003-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати  військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 728 тисяч осіб.

Уночі 22 листопада російські окупанти безпілотниками атакували Суми, поціливши по житловому мікройону. Є жертви, постраждалі та руйнування.

22 листопада відзначають День гуманного суспільства, День музиканта, День словників та енциклопедій та Міжнародний день сина. Християни сьогодні згадують апостола Филимона та тих, хто з ним.