Компанія Boeing розширює виробництво у Китаї
Джерело: Xinhua
Boeing, одна з головних авіабудівничих компаній у світі, запустила третю фазу проєкту розширення виробництва авіаційних деталей та комплектуючих на своєму заводі у місті Тяньцзінь (Китай), що призведе до подвоєння його потужностей.
Розширення виробництва на заводі в Тяньцзіні, який є першим спільним підприємством Boeing у Китаї, розпочалося у 2019 році.
Очікується, що нові цехи площею близько 58 000 квадратних метрів збільшать виробничі потужності заводу удвічі і дозволять виконувати роботи зі складання висококласних та складних деталей.
«Boeing гордиться партнерством, яке ми розвивали з Китаєм протягом понад півстоліття», – зазначив віцепрезидент компанії та керівник Boeing Global Брендан Нельсон.
Він також підкреслив, що компанія має намір залишатися в Китаї наступні 50 років і продовжувати співпрацювати з китайськими партнерами у широкому спектрі сфер, включаючи виробництво композитних матеріалів, наукові дослідження, розробку та навчання персоналу.
Компанія Boeing Tianjin Composites Co., заснована у 1999 році, є найбільшою виробничою базою композитних матеріалів у ланцюжку поставок Boeing у Китаї та постачає продукцію для всіх моделей літаків компанії.
Перша партія літаків Boeing 707 була доставлена до Китаю в 1973 році. З того часу компанія Boeing поставила китайським клієнтам понад 2000 авіалітаків, а вироблені в Китаї деталі та комплектуючі використовуються на понад 10 тисячах літаків Boeing.
- Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.
Сюжет цього жанру нерідко абсурдний, як і в нещодавно випущеному на Netflix фільмі “Палкий Сніговик”. Стрічка користується в 35 разів більшим попитом, ніж середньостатистичний фільм в Америці.
На повномасштабній війні РФ проти України загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. Інформацію підтвердили у МЗС Грузії.
Перехідна команда Дональда Трампа нині наполягає на виведенні своєї країни зі Всесвітньої організації охорони здоров’я одразу після інавгурації обраного 47-м президентом США.
Самопроголошений президент невизнаної Абхазії Бадра Гунба попередив, що регіону загрожує “гуманітарна катастрофа” через критичну нестачу електроенергії.
22 грудня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів з візитом до Росії. Наразі триває офіційна зустріч між ним та главою РФ Володимиром Путіним у Кремлі.