Компанія Boeing розширює виробництво у Китаї

Джерело: Xinhua

Boeing, одна з головних авіабудівничих компаній у світі, запустила третю фазу проєкту розширення виробництва авіаційних деталей та комплектуючих на своєму заводі у місті Тяньцзінь (Китай), що призведе до подвоєння його потужностей.

Розширення виробництва на заводі в Тяньцзіні, який є першим спільним підприємством Boeing у Китаї, розпочалося у 2019 році.

Очікується, що нові цехи площею близько 58 000 квадратних метрів збільшать виробничі потужності заводу удвічі і дозволять виконувати роботи зі складання висококласних та складних деталей.

«Boeing гордиться партнерством, яке ми розвивали з Китаєм протягом понад півстоліття», – зазначив віцепрезидент компанії та керівник Boeing Global Брендан Нельсон.

Він також підкреслив, що компанія має намір залишатися в Китаї наступні 50 років і продовжувати співпрацювати з китайськими партнерами у широкому спектрі сфер, включаючи виробництво композитних матеріалів, наукові дослідження, розробку та навчання персоналу.

Компанія Boeing Tianjin Composites Co., заснована у 1999 році, є найбільшою виробничою базою композитних матеріалів у ланцюжку поставок Boeing у Китаї та постачає продукцію для всіх моделей літаків компанії.

Перша партія літаків Boeing 707 була доставлена до Китаю в 1973 році. З того часу компанія Boeing поставила китайським клієнтам понад 2000 авіалітаків, а вироблені в Китаї деталі та комплектуючі використовуються на понад 10 тисячах літаків Boeing.

  • Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.