Компанія Danone дійшла згоди щодо продажу свого бізнесу у Росії – FT

Джерело: Financial Times

За даними ЗМІ, французька група молочних продуктів Danone дійшла згоди щодо продажу свого бізнесу у Росії. Ймовірний покупець – російський бізнесмен, пов’язаний з Чечнею.

Мовиться про Мінтімера Мінгазова – бізнесмена, який володіє молочною компанією “Вамін Татарстан”, За даними видання, він готовий заплатити за бізнес Danone у Росії 191,88 млн доларів.

З цієї суми безпосередньо Danone отримає 108,40 млн доларів, тоді як решта коштів піде на обслуговування боргу російського підрозділу компанії.

Влітку 2023 року Danone та пивоварна група Carlsberg потрапили під зовнішнє управління РФ. Фактичний контроль над бізнесом іноземних компаній у Росії здійснював Якуб Закрієв – племінник глави Чечні Рамзана Кадирова. Щодо Мінгазова, то він тоді увійшов у раду директорів.

Після конфіскації російський підрозділ Danone змінив назву на Life & Nutrition.

Попри це, призначені Danone менеджери продовжили керувати операційною діяльністю фабрик, зберігши контакти з головним офісом корпорації.

Для забезпечення безперервності свого російського бізнесу Danone нібито погодилась надавати підтримку Life & Nutrition.

За даними синоптиків у четвер, 25 квітня, у низці областей йтимуть дощі.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.