Компанія Valve відмовляється від правила повернення коштів за ігри, в які мало грали

Джерело: компанія на своєму сайті

Компанія Valve оголосила про зміни у своїй політиці повернення коштів, які торкаються ігор, зіграних менш як дві години.

Вперше правило про повернення коштів за ігри, якщо в них зіграно менш як дві години і заявка подана протягом 14 днів з моменту покупки, було введено вісім років тому. Ця політика дозволяла повертати гроші без додаткових питань.

Зі зростанням популярності програм “Ранній доступ” та “Розширений доступ”, де гравці могли грати в ігри до їхнього офіційного випуску, Valve виявила необхідність зміни цих правил. Тепер час, проведений у цих програмах, також буде зараховуватись до двогодинного ліміту для можливості повернення коштів.

Крім того, якщо гра була придбана до дати її офіційного релізу, то 14-денний період для можливості повернення коштів почне обчислюватися лише з моменту релізу. Однак, в ранньому або розширеному доступі будь-який час, проведений у грі, вважається у межах встановленого двогодинного ліміту. Передплата на гру, яка не доступна для гри до дати релізу, може бути повернута в будь-який час до її випуску, з дотриманням стандартних правил про 14-денний та двогодинний ліміти.

  • 31 березня українська команда Natus Vincere перемогла у фіналі першого Чемпіонату світу по грі Counter-Strike 2 у Копенгагені.
  • У жовтні 2023 року Міжнародний олімпійський комітет заявив про наміри організувати кіберспортивні Олімпійські ігри. Президент МОК Томас Бах доручив вивчити це питання через величезну популярність кіберспорту у світі.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.