Компанія Valve відмовляється від правила повернення коштів за ігри, в які мало грали
Джерело: компанія на своєму сайті
Компанія Valve оголосила про зміни у своїй політиці повернення коштів, які торкаються ігор, зіграних менш як дві години.
Вперше правило про повернення коштів за ігри, якщо в них зіграно менш як дві години і заявка подана протягом 14 днів з моменту покупки, було введено вісім років тому. Ця політика дозволяла повертати гроші без додаткових питань.
Зі зростанням популярності програм “Ранній доступ” та “Розширений доступ”, де гравці могли грати в ігри до їхнього офіційного випуску, Valve виявила необхідність зміни цих правил. Тепер час, проведений у цих програмах, також буде зараховуватись до двогодинного ліміту для можливості повернення коштів.
Крім того, якщо гра була придбана до дати її офіційного релізу, то 14-денний період для можливості повернення коштів почне обчислюватися лише з моменту релізу. Однак, в ранньому або розширеному доступі будь-який час, проведений у грі, вважається у межах встановленого двогодинного ліміту. Передплата на гру, яка не доступна для гри до дати релізу, може бути повернута в будь-який час до її випуску, з дотриманням стандартних правил про 14-денний та двогодинний ліміти.
- 31 березня українська команда Natus Vincere перемогла у фіналі першого Чемпіонату світу по грі Counter-Strike 2 у Копенгагені.
- У жовтні 2023 року Міжнародний олімпійський комітет заявив про наміри організувати кіберспортивні Олімпійські ігри. Президент МОК Томас Бах доручив вивчити це питання через величезну популярність кіберспорту у світі.
Собаку Дендрика з Полтавського дендропарку, якого нещодавно підстрелили, забрали у нову родину.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження щодо 14-річної дівчини, яка за грошову винагороду підпалила електропідстанцію в Одеській області.
19 березня 2025 року виповнюється 95 роки Ліні Костенко – українській поетесі-шістдесятниці та письменниці.
Адміністрація Дональда Трампа припинила фінансовану США ініціативу, що займалася документуванням ймовірних військових злочинів Росії. До цього входила таємна база даних, яка містила деталі масової депортації українських дітей до Росії, повідомляють американські чиновники, ознайомлені з відповідною директивою та документами, отриманими The Washington Post.
Кілька агенств США з нацбезпеки зупинили роботу над протидією російським саботажу, дезінформації та кібератакам на тлі зближення американського та російського президентів у межах припинення війни в Україні.