Компанія Xerox заявила про вихід з російського ринку

Джерело: пресслужба Xerox

11 жовтня американська корпорація Xerox опублікувала заяву щодо повномасштабного нападу РФ на Україну. У компанії заявили про вихід з Росії та продаж своєї дочірньої компанії.

На початку війни Xerox обмежив свою діяльність у Росії. Ці обмежені операції містили співпрацю лише з окремими клієнтами та партнерами в повній відповідності до всіх санкцій.

Нині Xerox припиняє діяльність, що залишилася в Росії, і передає бізнес місцевому управлінню через продаж своєї російської дочірньої компанії, — мовиться у заяві компанії.

У березні 2022 року корпорація Xerox Holdings також оприлюднила заяву відносно російського вторгнення.

Ми продовжуємо стежити за руйнівним конфліктом РФ проти України та підтримуємо гуманітарні зусилля, роблячи все можливе, щоб реалізувати безпеку наших співробітників у регіоні. Використовуючи наш Employee Relief Fund, ми надали грошові гранти кожному працівнику в Україні. Xerox також зробив додаткові внески Червоному Хресту та Save the Children, нашим міжнародним партнерам з надання допомоги.

Довідка. Xerox Corporation — американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.