«Континенталь»: у мережі з’явився перший трейлер приквела «Джона Віка» з Мелом Гібсоном

Джерело: Peacock

Стримінговий сервіс Peacock опублікував перший трейлер приквела “Джона Віка”, міні-серіалу “Континенталь”, який налічуватиме три епізоди.

“Стрічка, що складається з трьох частин, досліджуватиме походження культового готелю для вбивць, центрального елемента всесвіту Джона Віка очима та діями молодого Вінстона Скотта, коли його затягують до пекла Нью-Йорка 1970-х років для зіткнення з минулим, яке, як він думав, залишив позаду. Вінстон прокладає смертоносний шлях через таємничий підземний світ готелю, намагаючись захопити будівлю, у якій він зрештою займе свій майбутній трон”, – йдеться в описі до трейлера.

Варто зауважити, що у приквелі “Джона Віка” з’явиться американський актор Мел Гібсон.

Прем’єру серіалу заплановано на 22 вересня 2023 року.

  • YouTube-канал Hulu опублікував трейлер третього сезону комедійного серіалу “Вбивства в одній будівлі”.
  • Стримінговий сервіс Amazon’s Prime Video представив тизер-трейлер свого майбутнього спінофу до серіалу “Хлопаки”. Новий проєкт отримав назву Gen V.
  • Компанія Amazon повідомила, що другий сезон мультсеріалу про супергероїв “Невколупний” вийде на екрани 3 листопада 2023 року і буде налічувати 8 епізодів.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава подав позов проти Віталія Шабуніна і Центру протидії корупції (ЦПК) про захист честі та гідності. Держслужбовець вимагає, аби антикорупціонер та його відомство спростували інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ

У Львові відбулося прощання з мовознавицею, громадською діячкою, народним депутатом VII скликання Іриною Фаріон. Чин похорону розпочався о 14:00 у Гарнізонному храмі, куди приїхали близькі, колеги та прихильники професорки з різних міст України.