Король Нідерландів привів до присяги новий уряд країни

Джерело: Reuters

2 липня король Нідерландів Віллем-Александр привів до присяги новий уряд країни більш ніж через сім місяців після виборів. Монарх прийняв членів оновленого Кабінету міністрів на чолі з безпартійним Діком Схофом у королівському палаці Нордейнд в Гаазі.

Представники ультраправої “Партії свободи” Герта Вілдерса, ліберально-консервативної “Народної партії за свободу та демократію” колишнього прем’єр-міністра країни Марка Рютте, правоцентристського “Нового громадського договору” та консервативного “Фермерсько-громадянського руху” увійшли до нового коаліційного уряду країни.

Безпартійний Схоф очолив уряд. Раніше він перебував на посаді голови служби загальної розвідки та безпеки Нідерландів та став компромісною кандидатурою.

Згідно з досягнутими угодами, коаліція повинна буде обмежити імміграцію до Нідерландів і допустити винятки з правил ЄС щодо надання притулку та охорони довкілля. Очікується, що новий прем’єр-міністр та його команда вже до вересня представлять плани роботи.

Зауважимо, 26 червня союзники по НАТО обрали прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте наступним генеральним секретарем Альянсу.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.