Корпорація з США Northrop Grumman хоче виробляти боєприпаси в Україні

Джерело: Breaking Defence

Американська військово-промислова корпорація Northrop Grumman висловила намір щодо виробництва боєприпасів середнього калібру в Україні. Реалізувати цю ідею планують в межах угоди про спільне виробництво між Пентагоном та українським урядом.

Штаб-квартира корпорації розташована в штаті Вірджинія. Після початку виробництва боєприпасів середнього калібру планується розширити його до танкових та артилерійських снарядів.

Ця угода є першою публічно визнаною угодою між міністерством оборони США та українським урядом щодо виробничого проєкту в Україні.

Державний департамент США в межах нової програми з розвитку оборонних підприємств в Україні інвестує 2 мільярди доларів в українську оборонно-промислову базу. Своєю чергою, це відкриє можливості для американсько-українського спільного виробництва.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.