Користувачі соцмереж відреагували мемами на бій Усика та Ф’юрі

Джерело: Букви

У ніч на 19 травня Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі, ставши абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі. Українські користувачі соцмереж почали публікувати меми про боксерський поєдинок.

Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Також у мережі порівняли вбрання Усика з тим, що міг колись носити український гетьман Богдан Хмельницький. А сам його поєдинок – з боєм із Річчю Посполитою.

Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Жартували користувачі й про українського боксера Віталія Кличка, нині мера Києва.

Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Водночас перемогу Усика порівняли з популярною комп’ютерною грою. Зокрема боксера зобразили у вигляді українського прапора, а Ф’юрі – у вигляді корони.

Користувачі тіктоку також почали публікувати відео на тему протистояння між Усиком та Ф’юрі.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У неділю, 23 червня, християни східного обряду святкують День Святої Трійці або П’ятидесятницю.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.

В індійському південному штаті Тамілнад унаслідок вживання сурогатних алкогольних напоїв померли 54 особи.

У п’ятницю, 21 червня, суд штату Каліфорнія ще раз визнав винним за низкою звинувачень раніше засудженого Девіда ДеПейпа, який напав з молотком на чоловіка колишньої спікерки Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі.