Кримське підпілля коригувало удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Представники партизанського руху “Атеш” та небайдужі севастопольці коригували удар по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі.

За даними ЦНС, підпілля тимчасово окупованого півострова робить все можливе, аби пришвидшити його деокупацію. Для цього партизани фіксують військові об’єкти Севастополя та місця розміщення ППО: Штаб ЧФ, центр водолазної підготовки, навчальний центр тощо.

Ця інформація допомогла Силам оборони України оцінити ситуацію та успішно завдати удару по штабу Чорноморського флоту РФ.

“Окремо рух “Атеш” дякує міністерству нападу Росії, адже затримки виплат військовим допомагають залучати до співпраці офіцерів з ЧФ Росії. Далі буде”, – зазначили у ЦНС.

Додамо, що сьогодні вранці, 23 вересня, у тимчасово окупованому Севастополі знову пролунали вибухи. У місті оголосили ракетну небезпеку.

За інформацією Развожаєва, попередня причина вибухів – робота Протиповітряної оборони по ракетах.

Він повідомив, що уламки збитих ракет впали у районі причалу у Сухарній балці.

Згодом він додав, що у місті оголошено ракетну небезпеку, опублікувавши правила поведінки під час тривоги.

У російських ЗМІ також зазначають, що у Севастополі зупинено рух морського пасажирського транспорту.

Зауважимо, що у соціальних мережах повідомляють, що вибухи пролунали у районі головної нафтобази Чорноморського флоту РФ.

Як відомо, напередодні, 22 вересня у тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи. За даними окупаційної “влади” міста, здійснено ракетну атаку на штаб Чорноморського флоту РФ.

Президент Польщі Анджей Дуда навмисно не з’явився на груповому фото з іншими лідерами під час кліматичного саміту в Баку. Глава держави не захотів фотографуватися з білоруським лідером Олександром Лукашенком.

Заступник голови МЗС Леонід Тимченко повідомив, що в Україні станом на 12 листопада офіційно зареєстровані 53 868 осіб, котрі вважаються зниклими безвісти за особливих обставин.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 12 листопада. З початку доби на цей час зафіксовано 156 бойових зіткнень.

Російський президент Володимир Путін відмовився відвідувати саміт G20 у Бразилії 18-19 листопада, заявив російський посол Марат Бєрдиєв.

12 листопада міністр фінансів Сергій Марченко та глава зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Вілле Тавіо підписали Рамкову угоду щодо проєктів, котрі фінансуються за програмою Фінсько-українського інвестиційного фонду. У межах угоди на 2025 рік заплановане надання кредитів на суму до 50 млн євро.