Криптовалюта Дурова Toncoin втратила $2,7 млрд капіталізації після його арешту у Франції

Джерело: Bloomberg, CoinMarketCap та Cointelegraph

Криптовалюта Toncoin, заснована Павлом Дуровим, втратила $2,7 млрд капіталізації після новин про затримання засновника месенджера “Телеграм”, хоча інтерес до неї зріс. Згідно з даними CoinMarketCap, зранку 25 серпня вартість Toncoin досягла найнижчої позначки — $5,34, тоді як добою раніше вона становила $6,8.

Відповідно за добу криптовалюта впала майже на 20%.

Станом на 12:15 26 серпня, вартість Toncoin коливається в межах $5,6. Попри це, видання Cointelegraph повідомляє, що відкритий інтерес трейдерів до Toncoin зріс на 32%.

Довідка. Toncoin є криптовалютою, розробленою в рамках проєкту Telegram Open Network (TON), створеного компанією Telegram. Після того, як Телеграм припинив свою участь у проєкті через регуляторні труднощі, розвиток TON продовжила незалежна спільнота розробників. Останнім часом Toncoin стрімко набирає популярності, що дозволило йому увійти до десятки найбільших криптовалют у світі.

Відкритий інтерес (OI) означає загальну кількість активних контрактів на купівлю або продаж криптовалют на біржі в конкретний момент часу. Зростання OI вказує на підвищення впевненості трейдерів у прогнозах ціни.

Передумови

Увечері 24 серпня засновника та генерального директора зашифрованого месенджера Telegram Павла Дурова затримали на злітній смузі аеропорту Ле-Бурже. Туди він прибув на приватному літаку.

Французьке правосуддя вважає, що відсутність модерації та співпраці з правоохоронними органами, а також використання Telegram для номерів “одноразового” користування та криптовалют роблять Павла Дурова співучасником у наркотрафіку, педокримінальних злочинах та шахрайстві.

​Нове дослідження, опубліковане в журналі Neuron, виявило, що трансплантація кишкової мікробіоти від здорових донорів може зменшити хронічний біль у жінок із фіброміалгією.

Акторка Шерон Стоун розповіла історію, як відмовилась від головної ролі у фільмі через нерівну оплату праці, оскільки її колезі по фільму – чоловіку – запропонували більший гонорар.

У Польщі зафіксували масштабну кібератаку на урядову систему державних реєстрів. Її успішно відбили, але майже годину низка операцій була недоступна.

Часи, коли підлітки мріяли стати балериною, президентом чи астронавтом залишилися в минулому. Нещодавнє опитування підлітків віком 12-15 років показало, що найпопулярніший вибір кар’єри для цього покоління — стати блогерами у YouTube або TikTok. 

Естонія може відправити роту солдатів до України у випадку потенційної миротворчої місії.