Кирило Буданов: Атаки по окупантах в Криму продовжуватимуться
Джерело: Financial Times
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про необхідність продовжувати тиск на ворога, зокрема атакуючи тимчасового окупований Крим із повітря, використовувати морські ударні безпілотники та проводити таємні спецоперації.
“Наші підрозділи [минулого року] неодноразово входили до Криму”, ― зазначив він й додав, що активні дії спецпризначенців продовжуватимуться.
Буданов пояснив, що одним із пріоритетів таких спецоперацій є руйнування логістики російської окупаційної армії в Криму.
Начальник ГУР також прокоментував спроби окупантів наступати на східному фронті.
“Остання їхня спроба [наступати] триває вже два місяці. Фактично, безрезультатно”, ― сказав Буданов.
Він додав, що в останні декілька тижнів значно зросла чисельність втрат росіян на фронті під Авдіївкою.
- Очільник Головного управління розвідки Міноборони України дав інтерв’ю французькому виданню Le Monde щодо російсько-української війни.
- Глава ГУР МОУ Кирило Буданов прокоментував обмін військовополоненими та пояснив, чому Росія не хоче повертати бійців “Азову”.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.