Кирило Буданов: Атаки по окупантах в Криму продовжуватимуться

Джерело: Financial Times

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про необхідність продовжувати тиск на ворога, зокрема атакуючи тимчасового окупований Крим із повітря, використовувати морські ударні безпілотники та проводити таємні спецоперації.

“Наші підрозділи [минулого року] неодноразово входили до Криму”, ― зазначив він й додав, що активні дії спецпризначенців продовжуватимуться.

Буданов пояснив, що одним із пріоритетів таких спецоперацій є руйнування логістики російської окупаційної армії в Криму.

Начальник ГУР також прокоментував спроби окупантів наступати на східному фронті.

“Остання їхня спроба [наступати] триває вже два місяці. Фактично, безрезультатно”, ― сказав Буданов.

Він додав, що в останні декілька тижнів значно зросла чисельність втрат росіян на фронті під Авдіївкою.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.