Китай запроваджує пробний безвізовий режим для шести країн – BBC

Джерело: BBC News

Міністерство закордонних справ Китаю повідомило, що протягом року тестуватиме безвізовий режим для громадян Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Іспанії та Малайзії.

Відтак, з грудня 2023-го по 30 листопада 2024 року власники звичайних паспортів цих країн можуть вести бізнес або подорожувати Китаєм без візи терміном до 15 днів.

За словами прессекретарки МЗС Китаю Мао Нін, метою пробного безвізового режиму є “сприяння високоякісному розвитку та відкритості Китаю”.

Наразі більшості мандрівників потрібна віза для в’їзду в Китай. Одначе, без віз до Китаю з метою бізнесу, туризму, сімейних візитів і транзитом не більше ніж на 15 днів в’їжджають громадяни Сінгапуру та Брунею.

У березні 2023 року Китай знову почав видавати всі види віз, на які було запроваджено суворі обмеження на подорожі з березня 2020 року через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, що протягом трьох років у Китаї діяли одні з найсуворіших у світі обмежень через COVID-19 з обмеженнями на подорожі, численними локдаунами та частими вимогами до проведення тестів.

Політику нульового COVID-19, яка сильно вдарила по економіці Китаю, було скасовано лише в грудні минулого року.

До спалаху пандемії щороку до Китаю приїжджали десятки мільйонів іноземних туристів.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.