Китайський зоопарк звинуватили у спробі видати золотистого ретривера за лева

Джерело: LADBible

Співробітники китайського зоопарку спробували видати золотистого ретривера за лева, проте уважні відвідувачі відразу помітили підміну.

Як розповів один із відвідувачів зоопарку, коли він разом із дитиною підійшов до вольєра, де утримуються леви, то подумав, що помилився. Замість хижака з клітки на нього та сина дивився золотистий ретривер.

“Спочатку ми подумали, що прийшли не туди. Але, оглянувши клітку, ми зрозуміли, що лев має бути саме у ній”, – пояснив китаєць.

Майже одразу до чоловіка підійшов працівник зоопарку, який побачив, що батько та син збентежені побаченим. Співробітник пояснив гостям, що левів тимчасово перемістили до іншого вольєра.

“Знак лева ще не знято із клітки”, – пояснив фахівець.

Однак чоловіка це пояснення не переконало, і він звинуватив зоопарк у спробі продати квитки під хибною обіцянкою, що відвідувачі можуть побачити левів.

Гроші за квиток – дрібниця. Для мене важливішим є те, що я не знаю, як пояснити ситуацію своїй дитині”, – обурився чоловік.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.