У китайському зоопарку заперечують припущення, що їхні ведмеді – це люди, переодягнені у відповідні костюми

Джерело: AP

Зоопарк у східному Китаї заперечує припущення, що деякі з його ведмедів можуть бути людьми в костюмах – після того, як фотографії тварин, що стоять як люди, поширилися в мережі.

Сонячні ведмеді з Малайзії – менші за інших ведмедів і виглядають по-іншому, але є справжніми, – повідомив зоопарк Ханчжоу у своєму обліковому записі в соціальних мережах.

“Деякі люди думають, що я стою як людина. Здається, ви мене не дуже добре розумієте”, – йдеться в дописі, написаному нібито від самого ведмедя.

Співробітник, який відповів на телефонні дзвінки в зоопарку, відмовився говорити про ведмедів, але сказав, що на початку тижня організовуються візити журналістів, щоб побачити їх.

Інтернет-користувачі поставили під сумнів, чи справжніми є ведмеді в зоопарку, після того, як поширилися фотографії, на яких видно, як один стоїть прямо на тонких задніх лапах.

“Через те, як вони стоять, деякі люди в Інтернеті сумніваються, чи є не є вони замаскованими людьми”, – написали у газеті Hangzhou Daily.

За даними зоопарку, сонячні ведмеді – розміром як великі собаки, вони стоять на задніх лапах і мають на зріст щонайбільше 1,3 метра, у порівнянні з 2,8 метра для грізлі та інших видів.

Інші китайські зоопарки звинувачують у спробах видавати пофарбованих собак за інших тварин, таких як вовки, африканські коти, осли та зебри.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.