У китайському зоопарку заперечують припущення, що їхні ведмеді – це люди, переодягнені у відповідні костюми

Джерело: AP

Зоопарк у східному Китаї заперечує припущення, що деякі з його ведмедів можуть бути людьми в костюмах – після того, як фотографії тварин, що стоять як люди, поширилися в мережі.

Сонячні ведмеді з Малайзії – менші за інших ведмедів і виглядають по-іншому, але є справжніми, – повідомив зоопарк Ханчжоу у своєму обліковому записі в соціальних мережах.

“Деякі люди думають, що я стою як людина. Здається, ви мене не дуже добре розумієте”, – йдеться в дописі, написаному нібито від самого ведмедя.

Співробітник, який відповів на телефонні дзвінки в зоопарку, відмовився говорити про ведмедів, але сказав, що на початку тижня організовуються візити журналістів, щоб побачити їх.

Інтернет-користувачі поставили під сумнів, чи справжніми є ведмеді в зоопарку, після того, як поширилися фотографії, на яких видно, як один стоїть прямо на тонких задніх лапах.

“Через те, як вони стоять, деякі люди в Інтернеті сумніваються, чи є не є вони замаскованими людьми”, – написали у газеті Hangzhou Daily.

За даними зоопарку, сонячні ведмеді – розміром як великі собаки, вони стоять на задніх лапах і мають на зріст щонайбільше 1,3 метра, у порівнянні з 2,8 метра для грізлі та інших видів.

Інші китайські зоопарки звинувачують у спробах видавати пофарбованих собак за інших тварин, таких як вовки, африканські коти, осли та зебри.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.

Американський репер, продюсер і підприємець Кертіс Джексон, більш відомий як 50 Cent, 6 липня відсвяткував своє 50-річчя.

Сокола Шрайка, котрий атакував російський дрон, успішно прооперували у Дніпрі. Нині у птаха розпочався період реабілітації.

В Афганістані шестирічну дівчинку у провінції Гільменд видали заміж за 45-річного чоловіка, повідомили місцеві джерела. Випадок викликав широке обурення після того, як фото з церемонії почали поширювати у соцмережах.

У Британії 17 компаній перейшли на чотириденний робочий тиждень, заробивши іноді до +130% виручки. Працівники стали рідше хворіти, тоді як їхня продуктивність зросла.