У Мексиці собаці Банні, що втратив лапи, компанія Mercedes виготовила персональний інвалідний візок

Джерело: рятівники тварин в Instagram keepingfinn.

У Мексиці пес Банні потрапив під автомобіль і втратив відтак задні лапи. Рятувальники звернулися до Mercedes Benz з проханням створити для тварини інвалідний візок, і компанія погодилася.

У соцмережі опублікували кілька фотографій порятунку та реабілітації Бенні. Тоді один з користувачів написав, що собаці потрібен власний Mercedes. Рятувальник тварин Генрі Фрідман вирішив звернутися до бренду з цією пропозицією.

Після того, як компанія погодилася і вже створила на замовлення інвалідний візок, рятувальник разом із Бенні відвідали торгову точку, де придбали “колеса”. Завдяки цьому собака зможе легко пересуватися.

“BUNNY’S BENZ! І це набагато більше, ніж просто поганий інвалідний візок – ці колеса ширше відкриють світ Бенні та зроблять його набагато легшим для усиновлення!” – заявив він, опублікувавши відео, на якому собака користується своїм новим інвалідним візком.

Користувачі в Instagram пишуть, що ця історія – неймовірна, і дякують, що собака отримала нове життя. Вони заявляли, що тварина заслуговує на найкращий інвалідний візок і висловили радість, що Mercedes Benz захотів допомогти.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.