Поліція Хмельниччини поновила розслідування за фактом знущання над коровою

Джерело: головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

Обласне слідче управління поліції Хмельниччини спільно з прокурорами Хмельницької обласної прокуратури після додаткового вивчення матеріалів прийняли рішення про скасування постанови про закриття кримінального провадження за фактом знущання над коровою.

“У межах розслідування, поновленого за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України, заплановано проведення додаткових слідчих дій, у тому числі судових експертиз. Після отримання результатів досліджень буде вирішуватися питання про оголошення підозри 22-річному чоловікові, який наприкінці травня тягнув прив’язану до мінітрактора корову у селищі Антоніни Хмельницького району”, – пояснили у відомстві.

Раніше #Букви повідомляли, що правоохоронці закрили кримінальне провадження у справі катування та зґвалтування корови у Хмельницькій області. На думку поліціянтів, це адміністративне, а не кримінальне правопорушення.

ДОВІДКА: наприкінці травня 2023 року у селищі Антоніни (Хмельницька область). В одній із місцевих груп виклали фотографії корови, яка лежить посеред поля і не може встати. У групі цікавились, чи ніхто не розшукує тварину.

Коли знайшлися власники тварини, виявилося, що вона має численні травми.

“Хтось прив’язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Далі, мабуть, ланцюг порвався і тварина залишилась лежати”, – написав син власниці корови.

Згодом у полі знайшли і покинутий трактор.

Опісля корову оглянув лікар і з’ясувалося, що її ще й зґвалтовано. Крім того, в неї вибито зуби і вона не може їсти.

Вже 31 травня поліціянти повідомили, що встановили особу, яка катувала та ґвалтувала корову – це 22-річний мешканець сусіднього села.

  • Приблизно місяць тому дослідники знали про проблему, коли сотні морських левів почали спливати на пляжі Південної Каліфорнії. Сильні, але зазвичай неагресивні морські ссавці раптом почали кусати людей, які до них наближалися.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.