Київська облрада підтримала перейменування центру допомоги військовим

Джерело: партії “Європейська Солідарність” в Київській області

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Віталій Баранов на позивний “Біба” був командиром 206-го Батальйону територіальної оборони ЗСУ, брав участь в боях за Донецький аеропорт та захищав Україну від російського повномасштабного вторгнення. 

Під час виконання бойового завдання на Донеччині 8 жовтня 2023 року його серце зупинилося.

Герої України, громадські організації, волонтери та відомі діячі підтримали перейменування центру.

Відтак, в п’ятницю, 17 травня, на сесійному засіданні депутати підтримали це рішення. 

Заступниця голови КОР Тетяна Семенова зазначила, що “це наш обов’язок – віддати шану легендарному Захиснику Київщини, патріоту, Людині, яка не боялася викликів і відповідальності!”

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.