Київський притулок для тварин просить допомогти заспокоїти собак після обстрілу

Джерело: adopt nosiki

Київський притулок для тварин “Носики” звернувся до містян із закликом допомогти заспокоїти собак після ранкового ракетного обстрілу міста.

У притулку наголосили, що тварини також страждають унаслідок ворожих обстрілів.

“Ми просимо долучитись до допомоги у соціалізації і вигулі тварин. Приїжджайте до нас в гості”, – мовиться у заклику.

Аби дізнатись всю необхідну інформацію – зокрема адресу – потрібно написати у повідомлення сторінки притулку.

Додамо, що вранці 21 березня війська РФ атакували Київ ракетами. Після складних маневрів в суміжних областях, ракети заходили на столицю одночасно з різних напрямків. Силами та засобами протиповітряної оборони над Києвом та в районі столиці уражено близько тридцяти ракет, зокрема і балістичних.

  • Після тривалої подорожі з України до парку Оксуа у Франції прибули лев і дві левиці. Левиць рятували з лінії фронту на Донеччині, а лев Атлас мусив переїхати через постійні обстріли Київщини.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.