Українських левів прихистив парк для тварин у Франції

Джерело: France 3

Після тривалої подорожі з України, до парку Оксуа у Франції прибули лев і дві левиці. Левиць рятували з лінії фронту на Донеччині, а лев Атлас мусив переїхати через постійні обстріли Київщини.

Парк тварин Оксуа у комуні Арне-су-Вітто одразу відгукнувся на заклик та прийняв трьох диких тварин повномасштабної війни.

Атласу – два з половиною роки, двом левицям, Луладжі та Квін, — близько двох років.

Поїздка до нового дома тривала майже 90 годин. Віднині їхній дім — парк для тварин у Бургундії розміром у 5 га.

Вони прибули живими та здоровими, — радіють представники парку.

Раніше трьома левами опікувався перший український притулок: “Порятунок диких тварин” під Києвом. Але війна з Росією надто ускладнила їхні умови життя: відключення електроенергії, труднощі з постачанням продуктів, не кажучи вже про бомбардування.

Масштабну операцію з евакуації організували на початку 2024 року за участю парку, Українського фонду порятунку диких тварин та IFAW.

Раніше ми повідомляли, що 12 січня до шотландського зоопарку прибув гімалайський чорний ведмідь, який постраждав від російської агресії в зоопарку в селищі Ямпіль Краматорського району Донецької області.

Ведмідь, якого назвали на честь селища Ямпіль, був одним із небагатьох із 200 тварин у зоопарку, які вижили. Після порятунку про нього опікувалася бельгійська благодійна організація.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.