Лавров поскаржився на «гібридну війну» Заходу проти РФ

Джерело: SkyNews

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив Захід у веденні “гібридної війни” проти Москви і заявив, що ЄС став “агресивним політичним об’єктом”.

Про це він заявив 30 листопада на засіданні Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

ОБСЄ, що складається з 57 членів, є спадкоємицею організації часів холодної війни, однак нині її діяльність значною мірою паралізована тим, що РФ постійно використовує право вето, яке має кожна країна.

Особливих приводів для оптимізму зараз немає. ОБСЄ фактично перетворюють на придаток НАТО і Євросоюзу, — поскаржився Лавров.

Зауважимо, Україна, Естонія, Латвія та Литва бойкотує саміт Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) після запрошення на нього міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.

У Силах оборони півдня України повідомили, що вночі російський безпілотник перетнув кордон з Молдовою та пролетів “кількадесят кілометрів”, перш ніж знов увійшов у повітряний простір України.

За понад два роки повномасштабної війни російські загарбники пошкодили 1 535 об’єктів медзакладів та ще 201 – зруйнували вщент.