Лідер гурту «Our Atlantic» Віктор Байда долучивсь до лав ЗСУ

Джерело: Віктор Байда/Instagram

Український співак і фронтмен гурту-учасника Національного відбору на Євробачення-2022 “Our Atlantic” Віктор Байда вступив до лав ЗСУ. Зараз артист готується до військових навчань.

Байда зазначив, що готовий захищати Україну від росіян. Водночас він наголосив на “неправомірних методах мобілізації”. Зокрема, за словами співака, його “запакував патруль поліції”.

При цьому більше обурення в нього викликало не перевищення повноважень поліції і ТЦК, а діяльність Міноборони, “які неспроможні вирішити проблеми мобілізації на третьому році повномасштабного вторгнення”.

Артиста одразу відправили на ВЛК, а після відвезли в ТЦК.

“Я та ще декілка людей доїхали сюди насилу, тому що по дорозі в поліклініку у працівників поліції неодноразово ламалась автівка, через що ми добиралися на трьох різних. Пройшовши експрес ВЛК нас всіх повезли в Шевченківський ТЦК. Приїхавши в ТЦК нам сказали чекати і що додому ми вже не повернемось, у всіх почалась паніка, адже інформації нам майже не надали. Згуртувавшись ми обговорювали можливі варіанти подій. Не дивлячись на перевищення повноважень поліції та ТЦК питання тут тільки до Міноборони, які неспроможні вирішити проблеми мобілізації на третьому році повномасштабного вторгнення. О 23:00 ми вже всі сиділи в автобусі чекаючи коли нас відвезуть в розподільчий пункт на ДВРЗ”, – розповів Байда.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.