Лідер КНДР назвав Путіна «найближчим товаришем»
Джерело: BBC News
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження, назвавши його “найближчим товаришем”.
Кім Чен Ин, вітаючи Путіна з 72-річчям, додав, що відносини між двома країнами піднімуться на новий рівень.
Кім високо оцінив відносини між обома країнами, сказавши, що вони стали “непереможними і вічними” після візиту Путіна до Пхеньяна в червні.
“Зустрічі та товариські зв’язки між нами… внесуть позитивний внесок у подальше зміцнення вічної основи дружби між КНДР і Росією”, – додав він.
Директор Центру досліджень нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна Джеффрі Льюїс раніше сказав, що Кім Чен Ин і Путін “намагаються зменшити біль міжнародних санкцій, створивши альтернативну мережу друзів і партнерів за межами досяжності санкцій США”.
- Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що його країна прискорить кроки до того, щоб стати військовою та ядерною наддержавою і не виключатиме її використання, якщо на них нападе ворог, повідомило державне інформаційне агентство KCNA.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.