Лідер угорської опозиції доставив допомогу постраждалій від ударів РФ дитячій лікарні Києва

Джерело: Reuters

Угорський опозиційний політик Петер Мадяр, головний суперник прем’єр-міністра Віктора Орбана, в середу, 10 липня, доставив допомогу дитячій лікарні Києва, яка постраждала від російських атак.

Угорська партія Tisza зібрала близько 15 мільйонів форинтів ($41 276,83), медичне приладдя та продукти харчування, пожертвувані угорцями.

“Це було раптове рішення після того, як ми побачили жорстоку російську ракетну атаку”, – сказав Мадяр журналістам перед від’їздом до Києва.

Минулого тижня Орбан відвідав Київ, а потім Москву в рамках, як він каже, “мирної місії”. Його зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним викликала жорстку критику з боку деяких європейських союзників.

“Прем’єр-міністру дозволено подорожувати світом і вдавати, що він створює мир… але ми віримо в дії замість того, щоб тричі літати навколо світу. Ми різні”, – сказав Мадяр.

Проте він додав, що погоджується з урядом, що жодні постачання зброї в Україну не повинні проходити через Угорщину чи з її допомогою, оскільки це може зробити угорську спільноту в Україні мішенню. Але інші країни мають суверенне право надсилати зброю Києву.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.