Лікарі на Одещині врятували 11-місячну дитину, яка провалилась у вигрібну яму

Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА

В Одеській області лікарі врятували життя 11-місячному хлопчику, який упав у вигрібну яму і був ушпиталений у важкому стані.

Як зазначається, інцидент стався у селі Біляївка.

Дитина впала у вигрібну яму, коли мама працювала на городі. Скільки малюк пробув у ямі, точно невідомо. Знайшовши сина, жінка одразу викликала “швидку”. У дитини діагностували “стан після утоплення” з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.

У лікарні хлопчика підключили до апарата ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка перевели з Біляївської лікарні до Одеської обласної дитячої лікарні. Кілька днів дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень.

“На момент шпиталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків”, – розповіли в ОВА.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.

Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.

В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.

Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.