Лікарі на Одещині врятували 11-місячну дитину, яка провалилась у вигрібну яму
Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА
В Одеській області лікарі врятували життя 11-місячному хлопчику, який упав у вигрібну яму і був ушпиталений у важкому стані.
Як зазначається, інцидент стався у селі Біляївка.
Дитина впала у вигрібну яму, коли мама працювала на городі. Скільки малюк пробув у ямі, точно невідомо. Знайшовши сина, жінка одразу викликала “швидку”. У дитини діагностували “стан після утоплення” з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.
У лікарні хлопчика підключили до апарата ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка перевели з Біляївської лікарні до Одеської обласної дитячої лікарні. Кілька днів дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень.
“На момент шпиталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків”, – розповіли в ОВА.
- Команда неонатологів Львівської дитячої лікарні Святого Миколая за сім місяців виходила передчасно народжену дівчинку Софійку, вага котрої становила лише 600 грамів.
У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.
У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.
Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.
У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.
Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.