Лікарі на Одещині врятували 11-місячну дитину, яка провалилась у вигрібну яму

Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА

В Одеській області лікарі врятували життя 11-місячному хлопчику, який упав у вигрібну яму і був ушпиталений у важкому стані.

Як зазначається, інцидент стався у селі Біляївка.

Дитина впала у вигрібну яму, коли мама працювала на городі. Скільки малюк пробув у ямі, точно невідомо. Знайшовши сина, жінка одразу викликала “швидку”. У дитини діагностували “стан після утоплення” з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.

У лікарні хлопчика підключили до апарата ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка перевели з Біляївської лікарні до Одеської обласної дитячої лікарні. Кілька днів дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень.

“На момент шпиталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків”, – розповіли в ОВА.

Триває 1585-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

27 червня відзначають День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства та Всесвітній день мікробіома. Християни сьогодні вшановують Самсона странноприємця.

За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.

У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.