Лікарі на Одещині врятували 11-місячну дитину, яка провалилась у вигрібну яму

Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА

В Одеській області лікарі врятували життя 11-місячному хлопчику, який упав у вигрібну яму і був ушпиталений у важкому стані.

Як зазначається, інцидент стався у селі Біляївка.

Дитина впала у вигрібну яму, коли мама працювала на городі. Скільки малюк пробув у ямі, точно невідомо. Знайшовши сина, жінка одразу викликала “швидку”. У дитини діагностували “стан після утоплення” з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.

У лікарні хлопчика підключили до апарата ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка перевели з Біляївської лікарні до Одеської обласної дитячої лікарні. Кілька днів дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень.

“На момент шпиталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків”, – розповіли в ОВА.

В місті Конотоп на Сумщині кількість постраждалих внаслідок російської атаки на кінотеатр зросла до шести.

Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.

У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.