Лікарі на Одещині врятували 11-місячну дитину, яка провалилась у вигрібну яму

Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА

В Одеській області лікарі врятували життя 11-місячному хлопчику, який упав у вигрібну яму і був ушпиталений у важкому стані.

Як зазначається, інцидент стався у селі Біляївка.

Дитина впала у вигрібну яму, коли мама працювала на городі. Скільки малюк пробув у ямі, точно невідомо. Знайшовши сина, жінка одразу викликала “швидку”. У дитини діагностували “стан після утоплення” з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.

У лікарні хлопчика підключили до апарата ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка перевели з Біляївської лікарні до Одеської обласної дитячої лікарні. Кілька днів дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень.

“На момент шпиталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків”, – розповіли в ОВА.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.