Лікаря-ветеринара з Одеси зацькував відвідувач, бо чоловік втратив ноги на війні (відео)

Джерело: Олексій Притула в Instagram

Ветеран ЗСУ та лікар-ветеринар з Одеси Олексій Притула зазнав цькування під час прийому пацієнта за те, що був військовим. Коли відвідувач побачив, що той втратив обидві ноги внаслідок важкого поранення, сказав: “Пошел тогда ты н**уй, п***р, бл**ь”.

Фото: з архіву Олексія Притули / “Суспільне Одеса”

Інцидент трапився сьогодні, 3 липня, о 10:28 під час звичайного робочого ранку Олексія Притули у клініці “Айболить”. До кабінету лікаря-ветеринара зайшов чоловік у червоній футболці разом із білим пуделем.

Спершу відвідувач не бачив, що Притула втратив обидві ноги внаслідок поранення, оскільки той сидів за робочим столом. Через декілька десятків секунд лікар повернувся до відвідувача, коли той запитав, чому лікар не встає оглянути собаку. Чоловік своєю чергою, щойно зрозумівши, що ветеринар є ветераном ЗСУ, зацькував його. Надалі відвідувач вийшов з кабінету.

“Я прошу вас активно поширювати це відео. Ним можна буде ілюструвати пости про підводне каміння на шляху до повернення ветеранів з інвалідністю до роботи і звичайного життя. Зі мною це, ну прям, поодинокий випадок. Поки що. Але я чудово розумію, що подібної наволочі навкруги тьма. Я розумію, що юридично притягнути до відповідальності цю “людину” вкрай малоймовірно. Бо, нагадую, бути уй***ом в нашій країні не протизаконно. Та нехай стане відомим”, – написав у своєму Instagram Олексій Притула.

Попереджаємо, що у відео присутня ненормативна лексика.

Він наголосив, що вже знає ім’я чоловіка та його контактні дані. “Букви” припускають, що це тому, що чоловік заздалегідь робив запис у клініці.

Довідка. Олексій Притула долучився до Збройних сил України влітку 2022 року. Він розповідав “Суспільне Одеса“, що за власним бажанням прийшов у ТЦК того ж року, але запрошення на службу отримав у липні 2022-го. Він зазнав важкого поранення під час наступу на Лиман (Краматорський район, Донеччина) 30 вересня 2022 року.

Фото: з архіву Олексія Притули / “Суспільне Одеса”

З протезами та реабілітацією чоловіку допоміг благодійний фонд. Він став на протези у травні 2023 року та повернувся на своє попереднє місце роботи. За його словами, його підтримували колеги і були раді його поверненню до команди.

“Я людина дуже адаптивна, можна так сказати, як тільки я зазнав поранення, я вже розумів, що тут немає нічого такого, що завадить мені робити ту роботу, яку я міг робити. Тому я знав, що я повернусь. І мене тут чекали, конкретно під мене адаптували робоче місце, за що дуже вдячний керівництву, мене підтримували і якихось радикальних змін за цей час не сталося”, – розповідав Олексій Притула.

Фото: Олексій Притула/Facebook

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.