Лімузин, чайний сервіз і кинджал: подарунки Путіна Кім Чен Ину

Джерело: Sky News

Президент Росії Володимир Путін подарував лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину лімузин Aurus російського виробництва, чайний сервіз і адміральський кортик.

Раніше Путін особисто доручив створити російський “розкішний” автомобіль. Відтак лімузини Aurus Senat почали випускати в 2018 році.

Згідно з вебсайтом фірми, Senat Limousine є “першим розкішним автомобілем з Росії” і символізує “відродження промислового, наукового та технологічного потенціалу РФ”. 

Фото: AP

Також відомо, що Путін отримав від Кіма в подарунок різні твори мистецтва.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін перебуває з візитом в Північній Кореї. Під час переговорів з Путіним лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пообіцяв “повну підтримку та солідарність з російським урядом, армією та народом” у війні Росії проти України.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.