Лінію фронту в Україні видно з космосу – супутникові знімки

Джерело: Yahoo news

Лінію фронту в Україні добре видно на супутниковому знімку, опублікованому журналістом і геопросторовим аналітиком Майклом Круікшенком у Twitter 27 липня.

“Надзвичайно бачити, наскільки чітко виражена зараз лінія фронту в Україні, навіть якщо дивитися з космосу в макромасштабі”, — підписав знімок Круікшенк.

На опублікованому знімку чітко видно зелену зону, яка збігається з поточною лінією фронту в Україні. Ця територія являє собою зарослі поля, де фермери не змогли зібрати врожай через тривалі військові дії.

На знімку також можна побачити поточний стан Каховського водосховища після руйнування російськими військами в червні. Висохла ділянка колишнього водосховища зараз посіріла.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барна.