«Лізуть як скажені»: росіяни не припиняють штурми в районі Авдіївки — речник
Джерело: телемарафон
ЗС РФ не припиняють штурми в районі Авдіївки (Донеччина). Водночас російські військові мають величезні втрати серед особового складу та техніки.
Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш зазначив, що протягом доби 22 жовтня тривали запеклі бої. Було зафіксовано багато обстрілів та бомбардувань авіацією.
“Стрілецькі бої не затихають цілодобово. Росіяни кидають великі сили з піхотою та бронетехнікою, втрати у них божевільні, але це їх не зупиняє, штурми продовжуються. Лізуть як скажені, десятками лягають і через деякий час йдуть знову. Їх дуже багато”, — розповів Барабаш.
Через підвищення вологості ворог став застосовувати менше бронетехніки останніми днями.
- Російські військові стали перекидати нові частини зі своєї території до району Авдіївки через величезні втрати. Речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун зауважив, що ЗС РФ продовжують наступати на цьому напрямку.
- В Авдіївці Донецької області фіксують загострення бойових дій. До населеного пункту не завозять нову гуманітарну допомогу. Нині в місті залишаються близько 1,6 тисячі людей, а евакуація цивільних триває.
Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.
Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.
Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.
На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.
Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.