Лондонський суд виправдав Кевіна Спейсі за всіма дев’ятьма звинуваченнями у справі про сексуальні домагання

Джерело: Reuters

26 липня суд присяжних Лондонського суду визнав американського актора театру і кіно, двічі лауреата премії “Оскар” Кевіна Спейсі невинним у справі про вчинення низки сексуальних насильств над чотирма чоловіками.

Після більш ніж 12-годинного обговорення присяжні виправдали оскароносного американського актора за дев’ятьма пунктами звинувачення.

Спейсі заплакав і вимовив “спасибі” дев’ятьом чоловікам і трьом жінкам-присяжним. Після того, як його звільнили з лави підсудних, він потиснув руки своїм адвокатам, перш ніж вийти із зали суду.

У травні 2022 року Спейсі було висунуто п’ять звинувачень у сексуальному насильстві, в яких йшлося про напад на трьох чоловіків у період між 2005 і 2013 роками. Хоча Спейсі не визнав свою провину, у листопаді Королівська прокуратура висунула ще сім звинувачень, пов’язаних із “низкою сексуальних насильств проти одного чоловіка між 2001 і 2004 роками”.

Згодом суддя у справі погодився долучити новий обвинувальний висновок із семи пунктів до попередніх п’яти, що призвело до єдиного судового процесу проти Спейсі за всіма звинуваченнями.

Звинувачення пов’язані з інцидентами в Лондоні та його околицях протягом 12-річного періоду, коли Спейсі працював художнім керівником у лондонському театрі Old Vic.

Спейсі, який отримав “Оскар” за найкращу чоловічу роль у фільмі “Краса по-американськи” (1999) і найкращого актора другого плану у фільмі “Звичайні підозрювані” (1995), сказав, що його “світ вибухнув”, коли його вперше звинуватив у сексуальному насильстві у 2017 році актор Ентоні Репп.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.