Лише за останню добу Росія тричі порушила «енергетичне перемирʼя» – МЗС України

Джерело: Укрінформ

Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий повідомив, що протягом останньої доби російські війська тричі порушили так зване “енергетичне перемир’я”.

Так, у Миколаївській області і на околицях Херсона внаслідок російських обстрілів пошкоджено трансформатори, у Полтавській області – лінію електропередачі.

Всього ж за час дії “енергетичного перемирʼя”, від 25 березня, Росія понад 30 разів завдала пошкоджень обʼєктам енергетики в Україні.

“Всього за час цього “енергетичного перемирʼя” Росія порушила (його) – те, що стосується саме обʼєктів енергетики, – понад 30 разів. Ми передаємо детальні факти про всі ці порушення, направляємо регулярно до столиць держав-партнерів і штаб-квартир міжнародних організацій”, – сказав Тихий.

Дипломат наголосив, що українська сторона доносить інформацію про порушення до своїх партнерів, зокрема до Сполучених Штатів.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.